Get Adobe Flash player

PILATES

je soubor 34 specifický pilatovských cviků, které vytváří štíhlé, dlouhé a pružné svaly. Tento specifický soubor cvičení procvičuje a zpevňuje i drobné svaly. Cvičení odstraňuje civilizační choroby (skolióza, kyfóza, vystouplé lopatky, atd). Cvičení je vhodné i pro lidi po operaci pohybového ústrojí. Pilates technika nevyčerpává, dodává energii. Toto cvičení zvládne opravdu každý cvičenec. Vytvoříte si silné, pružné a vy-rýsované svaly, které Vám drží vaše tělo a umožňují Vám snadný, radostný a bezbolestný pohyb ze života. 

Pilates moto: " Po 10 lekcích se budete cítit lépe, po 20 lekcích budete lépe vypadat a po 30 lekcích budete mít nově vytvarované tělo. " 

 

Pilates - jedná se o cvičení z kategorie body and mind /tělo a duše/ zaměřené na zpevnění svalů celého těla, především na hluboké stabilizační svalstvo. Pilatesova metoda přispívá k aktivaci hlubokých břišních a zádových svalů, prohlubuje správné a vzpřímené držení těla. Je prevencí bolestí zad.
 
 
"PILATES tvaruje a léčí."
 
 
Lekce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie od dětí až po seniory. Cvičení je vhodné i pro těhotné, ale musíte upozornit lektora na svůj stav. Lekce jsou vhodné pro lidi, kteří chtějí začít cvičit a netroufnou si na aerobní cvičení. Cvičíme i s různými pomůcky, které záměrně měním. Takto si rozšíříte své schopnosti a sílu, která vás posouvá dál a nejen v PILATESu.
 
 
 
 
 
Pro úplně nové zákazníky kteří se nechtějí zařadit do lekcí PILATES pro začátečníky, pořádáme 1x do roka (na podzim) kurz pro začátečníky. V tomto kurzu se naučíte PILATES techniky pomalu. PILATOVA metoda je vám představena a vysvětlena do hloubky, (proč a jak na to). Termíny kurzu jsou vypsané měsíc před začátkem kurzu na našem webu na straně  Akce - novinky - upozornění (levý sloupec v nabídce)
 
 
 
 

Jsme na Facebooku

 

 

Otevírací doba

Provozní doba: LETNÍ PROVOZNÍ DOBA:

pondělí - čtvrtek  
08:00 - 12:00
16:00 - 20:00

 pátek
08:00 - 12:00
odpoledne zavřeno

Sobota
zavřeno

Neděle    
16:00 - 20:00

Bohužel Vás úterý od 10 - 11 hod neobsloužíme osobně ani telefonicky z důvodu vedení lekce PILATES. A také mimo provozní dobu.
Děkuji za pochopení

Kontakty

777 119 590

Telefonní hovory
přijímáme v době
provozní. Děkujeme
za pochopení.
 
aerofit@seznam.cz
 
 

Mapa

Nová adresa

Modlanská 1903
Teplice - Trnovany


Zvětšit mapu