Get Adobe Flash player

O nás

AE.MIX

BODY BOSSU

TREND FIT

 

K2 HIKING

 

FIT BALL

STEP AEROBIC

PILATES

KONDIČNÍ BOX

BODY TONE WORKOUT

   

ŠVIHADLA

" Investice do vašeho těla se Vám vyplatí!
Jak zdravotně, duševně - psychicky i pracovně. "

Pokud Vy se rozhodnete zlepšit si kondici, pak My víme kde, čím a jak. Svěřte své tělo AEROFITU a tělo Vám bude za toto rozhodnutí vděčné a oplatí Vám to.
Pod vedením zkušených a proškolených lektorů je výsledek zaručen. Pro každého se v AEROFITU najde to pravé.
Máme pro Vás komplexní a konečné řešení problémů s nadváhou! Jinde najdete od všeho jen něco, u nás máte vše pohromadě, měření tuků, sestavení jídelníčku, doplňky stravy, poradenství, cvičební plán, účinné přístroje na odbourání tuků a celulitidy, možnosti doplňkového cvičení dle Vašeho výběru, dohled a vedení zkušených lektorů a k tomu výrazné slevy. Přijďte si toto vše vyzkoušet a zjistíte, že našemu slovu můžete věřit. Vy se rozhodnete, my ukážeme směr. Buďte o pár kilo a pár centimetrů šťastnější. Vy víte co chcete, my víme jak toho docílit.
 

Historie:

Centrum " AEROFIT aerobic & fitness " Teplice bylo otevřeno v březnu roku 2003 ve Štúrově ulici, kde jsme působili devět let. Na konci měsíce března 2012 jsme se přestěhovali do nové provozovny na adresu: Modlanská 1903, Teplice - Trnovany.
Na Vaší návštěvu v našem centru AEROFIT aerobic & fitness se těší paní Sáblová a 
celým týmem profesionálních lektorů.
Parkování by mělo být pro Vás výhodnější, neboť můžete využít parkoviště u OBI a pak jen přejít malý přechod, miniaturní parčík a jste u nás v AEROFITU. V nově zařízených prostorách najdete veškeré využití jako jsou posilovna, aerobní sál, sál K2 HIKING, VACU BODY SPACE, ...... recepce, šatny a  také prostor pro odkládání jízdních kol střežený kamerovým systémem. Sály pro cvičení jsou v letním období klimatizovány. Dále máme pro Vás relaxační zónu: různé druhy masáží a solárium, jako balzám po náročném cvičení. Veškerá cvičení probíhají pouze s kvalifikovanými lektory. Cvičení jsou přizpůsobená pro všechny věkové skupiny. Jako bonus nabízíme měření tělesného tuku, poradenství ve výživě a úpravu jídelníčku.
 
 

Jak říkával sám Joe Pilates, člověk by měl cvičit, aby měl dokonalé a zdravé tělo. A to aby mu nebránilo v požitcích života.

Jsme na Facebooku

Otevírací doba

Pondělí - Pátek

08:00 - 13:00
15:00 - 20:00

Sobota - zavřeno
 
Neděle
16:00 - 20:30

Po celý školní rok.

Kontakty

777 119 590

Telefonní hovory
přijímáme v době
provozní. Děkujeme
za pochopení.
 
aerofit@seznam.cz
 
www.aerofit.cz

Mapa

Nová adresa

Modlanská 1903
Teplice - Trnovany


Zvětšit mapu