Get Adobe Flash player

Jak si rezervovat K2 HIKING?

,, Naše centrum můžete navštívit bez rezervace, ale doporučujeme vám udělat si rezervaci na lekce K2 HIKING (max. kapacita 10 os) jinak Vám nemůžeme zaručit, že si zacvičíte v den a čas který si přejete. Obsazenost lekcí vidíte v nabídce - REZERVACE K2 HIKING. První číslo ukazuje obsazenost / kapacitu míst na lekci. Např. 3/10 znamená: tři místa obsazená z deseti míst = zbývá sedm volných míst. " 


Rezervovat se můžete těmito způsoby:
1.) on-line
2.) zapsáním rezervace do permanentky
3.) předplacením vstupného na lekci
4.) telefonní v den konání lekce 

postup
 
1.) Pro rezervaci on-line musíte být zaregistrovaní a mít vložen kredit (finanční obnos). Registraci si můžete vytvořit sami přes internet  z vašeho domova v nabídce - Rezervace K2 HIKING nebo osobně na recepci našeho centra AEROFIT. Podmínkou registrace je seznámit se s obchodními podmínky, které naleznete v rubrice registrace v nabídce - REZERVACE K2 HIKING nebo v centru AEROFIT. Např. Kontrolovat si platnost kreditu. Doba platnosti kreditu je 1 rok! Propadlý kredit nelze vrátit. Viz. obchodní podmínky!
On - line rezervační systém je v provozu od 21.11.2011 pouze pro K2 HIKING a TRX V.I.P.. On - line rezervace Vám ušetří čas, peníze a mnoho nových výhod přinese. Kredit lze využít i na jiná cvičení našeho centra.
Finanční obnos přijímáme pouze na recepci v hotovosti popřípadě bankovní kartou od částky 500 Kč, viz. ceník.
 
2.) rezervaci na danou lekci vám recepční zapíše do permanentky (den a čas), delší rezervační doba (1 den a více) musí být zapsaná do permanentky
 
3.) vámi vybranou lekci si rezervujete předplacením vstupného = předem zaplacené vstupné v recepci našeho centra, delší časové období (1 den a více) musí být předplacením vstupného
 
4.) telefonní rezervace přijímáme v den konání lekce na tel. čísle 777 119 590 (recepce). Telefonní přání řešíme v provozní době. Proto vás prosíme, volejte v provozní době. Jinak se může stát, že se nedovoláte. 
 
Zákazníci kteří používají kartu MultiSport a chtějí si dělat dlouhodobé rezervace se musí zaregistrovat a postupují dle bodu 1.). V den návštěvy čerpají kartu MultiSport a kredit jim je vrácen druhý den po vyčerpání vstupu v hodnotě 95 Kč za osobu.
 

Kdo přijde pozdě bez telefonního upozornění o podržení rezervace = rezervace zaniká i nárok na vrácení vstupného.

 

Rušení rezervace - musí být 12 hod předem jinak propadá! Můžete za sebe poslat náhradníka, aby Vám rezervace nepropadla.

 

Lekce se uskuteční od 3 os. Když se stornuje lekce pro malý počet zákazníků, vždy vás recepční z centra AEROFIT telefonicky obvolá cca. 45 - 30 min před začátkem lekce. Stornování lekce = znamená že hodina zmizí z rozvrhu rezervací a za rezervovaným zákazníkům se automaticky vrátí kredit. Přijde vám email, který vás upozorní na změnu - storno lekce - vrácení kreditu.

 

Na lekce K2 HIKING chodíme v čisté sportovní sálové obuvi. Při znečištění trenažéru K2 HIKING a prostor centra AEROFIT špinavou venkovní obuví budete vykázáni z lekce bez nároku na vrácení vstupného za lekci (finančního obnosu).

 

Změna cvičitelů vyhrazena !!! Rušení hodin vyhrazeno !

 

Cvičební sál pro K2 HIKING je v letním období klimatizován!

Přijďte se k nám ochladit smiley.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

JAK REZERVOVAT LEKCE sál č. 1?

Rezervovat se musí lekce: REHAB SM Systém, KRUHÁČ, kurzy a akce
Ostatní lekce na sále č. 1 jsou bez rezervací :-)

 

Rezervovat se můžete těmito způsoby:
1.) zapsáním rezervace do permanentky
2.) předplacením vstupného na lekci
3.) telefonní v den konání lekce 
 
 
Postup:
1.) rezervaci na danou lekci vám recepční zapíše do permanentky (den a čas), delší rezervační doba (1 den a více) musí být zapsaná do permanentky
 
2.) vámi vybranou lekci si rezervujete předplacením vstupného = předem zaplacené vstupné v recepci našeho centra, delší časové období (1 den a více) musí být předplacením vstupného
 
3.) telefonní rezervace přijímáme v den konání lekce na tel. čísle 777 119 590 (recepce). Telefonní přání řešíme v provozní době. Proto vás prosíme, volejte v provozní době. Jinak se může stát, že se nedovoláte. 
 
Zákazníci kteří používají kartu MultiSport vloží finanční obnos (předplatí si lekci) dle ceníku - to je ta REZERVACE. Vstup si čerpají z karty MultiSport a předplacená částka se jim přesouvá na další rezervaci nebo jim je vrácena. 
 

Rušení rezervace - musí být 24 hod předem jinak propadá! Můžete za sebe poslat náhradníka, aby Vám rezervace nepropadla.

Lekce se uskuteční od 5 os. Když se stornuje lekce pro malý počet zákazníků, vždy vás recepční z centra AEROFIT telefonicky obvolá cca. 45 - 30 min před začátkem lekce.

Cvičební sál je v letním období klimatizován! Přijďte se k nám ochladit smiley.

 

Jsme na Facebooku

 

 

Otevírací doba

Provozní doba:
Pondělí  - Čtvrtek
08:15 - 12:00
15:30 - 20:00

Pátek
08:15 - 12:00
15:30 - 19:30

Sobota
zavřeno

Neděle    
16:00 - 20:00

Nepřjímáme telefony:
Út a Čt od 10:00 - 11:00 
a mimo provozní dobu.
Děkuji za pochopení

Kontakty

777 119 590

Telefonní hovory
přijímáme v době
provozní. Děkujeme
za pochopení.
 
aerofit@seznam.cz
 
instagram aerofit

Mapa

Nová adresa

Modlanská 1903
Teplice - Trnovany


Zvětšit mapu