Get Adobe Flash player

K2 HIKING jak rezervovat ?

,, Naše centrum můžete navštívit bez rezervace, ale doporučujeme vám udělat si rezervaci na lekce K2 HIKING (max. kapacita 10 os) jinak Vám nemůžeme zaručit, že si zacvičíte v den a čas který si přejete. Obsazenost lekcí vidíte v nabídce - REZERVACE K2 HIKING. První číslo ukazuje obsazenost / kapacitu míst na lekci. Např. 3/10 znamená: tři místa obsazená z deseti míst = zbývá sedm volných míst. " 


Rezervovat se můžete těmito způsoby:
1.) on-line
2.) zapsáním rezervace do permanentky
3.) předplacením vstupného na lekci
4.) telefonní v den konání lekce 

postup
 
1.) Pro rezervaci on-line musíte být zaregistrovaní a mít vložen kredit (finanční obnos). Registraci si můžete vytvořit sami přes internet  z vašeho domova v nabídce - Rezervace K2 HIKING nebo osobně na recepci našeho centra AEROFIT. Podmínkou registrace je seznámit se s obchodními podmínky, které naleznete v rubrice registrace v nabídce - REZERVACE K2 HIKING nebo v centru AEROFIT. Např. Kontrolovat si platnost kreditu. Doba platnosti kreditu je 1 rok! Propadlý kredit nelze vrátit. Viz. obchodní podmínky!
On - line rezervační systém je v provozu od 21.11.2011 pouze pro K2 HIKING. On - line rezervace Vám ušetří čas, peníze a mnoho nových výhod přinese. Kredit lze využít i na jiná cvičení našeho centra.
Finanční obnos přijímáme pouze na recepci v hotovosti popřípadě benkovní kartou od částky 500 Kč, viz. ceník.
 
2.) rezervaci na danou lekci vám recepční zapíše do permanentky (den a čas), delší rezervační doba (1 den a více) musí být zapsaná do permanentky
 
3.) vámi vybranou lekci si rezervujete předplacením vstupného = předem zaplacené vstupné v recepci našeho centra, delší časové období (1 den a více) musí být předplacením vstupného
 
4.) telefonní rezervace přijímáme v den konání lekce na tel. čísle 777 119 590 (recepce). Telefonní přání řešíme v provozní době. Proto vás prosíme, volejte v provozní době. Jinak se může stát, že se nedovoláte. 
 
 
 

Kdo přijde pozdě bez telefonního upozornění o podržení rezervace = rezervace zaniká i nárok na vrácení vstupného.

 

Rušení rezervace - musí být 12 hod předem jinak propadá! Můžete za sebe poslat náhradníka, aby Vám rezervace nepropadla.

 

Lekce se uskuteční od 3 os. Když se stornuje lekce pro malý počet zákazníků, vždy vás recepční z centra AEROFIT telefonicky obvolá cca. 45 - 30 min před začátkem lekce. Stornování lekce = znamená že hodina zmizí z rozvrhu rezervací a za rezervovaným zákazníkům se automaticky vrátí kredit. Přijde vám email, který vás upozorní na změnu - storno lekce - vrácení kreditu.

 

Na lekce K2 HIKING chodíme v čisté sportovní sálové obuvi. Při znečištění trenažéru K2 HIKING a prostor centra AEROFIT špinavou venkovní obuví budete vykázáni z lekce bez nároku na vrácení vstupného za lekci (finančního obnosu).

 

Změna cvičitelů vyhrazena !!! Rušení hodin vyhrazeno !

 

Cvičební sál pro K2 HIKING je v letním období klimatizován!

Přijďte se k nám ochladit smiley.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

JAK REZERVOVAT LEKCE sál č. 1?

Rezervovat se musí lekce: REHAB SM Systém, KRUHÁČ, kurzy a akce
Ostatní lekce na sále č. 1 jsou bez rezervací :-)

 

Rezervovat se můžete těmito způsoby:
1.) zapsáním rezervace do permanentky
2.) předplacením vstupného na lekci
3.) telefonní v den konání lekce 
 
 
Postup:
1.) rezervaci na danou lekci vám recepční zapíše do permanentky (den a čas), delší rezervační doba (1 den a více) musí být zapsaná do permanentky
 
2.) vámi vybranou lekci si rezervujete předplacením vstupného = předem zaplacené vstupné v recepci našeho centra, delší časové období (1 den a více) musí být předplacením vstupného
 
3.) telefonní rezervace přijímáme v den konání lekce na tel. čísle 777 119 590 (recepce). Telefonní přání řešíme v provozní době. Proto vás prosíme, volejte v provozní době. Jinak se může stát, že se nedovoláte. 
 

Rušení rezervace - musí být 24 hod předem jinak propadá! Můžete za sebe poslat náhradníka, aby Vám rezervace nepropadla.

Lekce se uskuteční od 5 os. Když se stornuje lekce pro malý počet zákazníků, vždy vás recepční z centra AEROFIT telefonicky obvolá cca. 45 - 30 min před začátkem lekce.

Cvičební sál je v letním období klimatizován! Přijďte se k nám ochladit smiley.

 

Jsme na Facebooku

 

 

Otevírací doba

Provozní doba:

Pondělí  - Čtvrtek
08:05 - 12:00
15:30 - 20:00

Pátek
08:05 - 12:00
15:30 - 19:30

Sobota
zavřeno

Neděle    
16:00 - 20:00

 

Kontakty

777 119 590

Telefonní hovory
přijímáme v době
provozní. Děkujeme
za pochopení.
 
aerofit@seznam.cz
 
www.aerofit.cz

Mapa

Nová adresa

Modlanská 1903
Teplice - Trnovany


Zvětšit mapu