Get Adobe Flash player

VACU BODY SPACE

Nový super stroj od roku 2017 

Co je to VACU BODY-SPACE? 

Je speciální fitness přístroj pro tvarování těla, kdy základem je podtlaková komora. Stroj je založen na principu výkonu fyzické aktivity na běžícím pásu v podtlakové kabině, kde se nachází problematické partie těla jako jsou břicho, hýždě, boky, pas, stehna a lýtka. Díky působení podtlaku na tyto partie umístěné uvnitř kabiny, dochází k cílenému spalování tuků v těchto partiích. Nepřetržité půlhodinové střídání silnějšího a slabšího podtlaku podporuje cirkulaci krve v těle a proudění tělních tekutin. Pomocí neoprénové sukýnky, kterou má cvičící na sobě oblečenou, se dociluje utěsnění kabiny, aby vzniklý podtlak v kabině působil maximálně a vzduch z kabiny neunikal. Sílu podtlaku a zátěž na stroji je možné nastavit dle potřeb cvičícího. Podtlakové zařízení doporučujeme pro klienty od 17 let.
 
Vacu Body Space = tvarování těla podtlakovou terapií. Skořepina přístroje je hermeticky uzavřená - podtlak prokrvuje pokožku a zvyšuje aktivitu lymfatického systému. Zlepšuje se látková výměna, vyplavují se škodliviny a toxiny z těla, dochází k redukci a odstranění celulitidy. Systematická cvičební terapie vede k efektivnímu tvarování těla a zeštíhlování v problematických partiích. Tato terapie díky urychlení metabolismu a rychlejší cirkulaci krve přináší úlevu krevního oběhu, a proto hraje důležitou roli při regeneraci žil, menstruačních bolestech, řeší kloubní problémy (včetně otoku nohou).
 
Hlavní výhody zařízení VACU BODY SPACE:
- cílené a rychlé spalování tuků, zejména v dolní části těla (boky, břicho, hýždě, stehna) = redukce hmotnosti (snížení nadváhy)
- odstranění celulitidy
- detoxikace celého těla
- tvarování formování postavy
- vyhlazení a zpevnění kůže
- zbavení nadbytečných kalorií
- lepší průtok krve (kůže se stává pružnější a pevnější)
- zlepšení krevního oběhu a lymfatického systému = aktivace lymfatického systému a krevního oběhu v kůži a podkoží vede k dvojnásobnému zrychlení metabolických procesů
- zlepšení fyzické kondice
- snížení nadváhy - rychlé odstranění toxinů a škodlivých látek z těla
- potlačení bolesti - systémová léčba zranění, chronických a neurologických příznaků revmatoidního původu
- odstranění syndromu tzv. „ studených nohou "
- revitalizace kardiovaskulárního systému
- zpoždění procesu stárnutí kůže
- zvýšení sebevědomí
- viditelný úspěch již po deseti aplikacích
 
Jak probíhá trénink v podtlakovém zařízení Body-Space v praxi?
V Body-Space probíhá 30-ti minutový trénink formou pružné a plynulé chůze na běžeckém páse. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, odvádí tuk z tukových buněk ke svalům a zde je možno tuk spálit. Podtlakem se při cvičení rozšiřují cévy, aktivuje lymfatický systém a tím dosáhneme odplavování škodlivin z těla ven (toxické látky z buněk a mezi-buněčného prostoru - z kůže, podkoží a svalů). Při tréninku je velmi důležitá optimální tepová frekvence. Při této tepové frekvenci jsou energetické potřeby organismu kryty z 80% tuky a jen z 20% cukry. Je dobré setrvávat v tzv. aerobním režimu, kdy intenzita pohybu činí 40 - 70 % z optimální tepové frekvence (OTF). Tepová frekvence se mění s věkem. OTF Vám na přání vypočítáme. Vedle zobrazované TF vidíte i spálené kalorie, kolik kilometrů ujdete plynulou chůzí. V další fázi při cvičení dochází ke zbavování nadbytečných kalorií, tvarování postavy, zlepšení fyzické kondice a zvýšení sebevědomí. Na ovládacím panelu se reguluje rychlost, sklon pásu a zátěž.
 
Doporučení pro maximální výsledky „nastartování“ látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud hned nedojde k váhovým a centimetrovým úbytkům). Před zahájením tréninku doporučujeme použít na problematické partie speciální anticelulitidový hydratační krém RYOR břečťan, který podpoří intenzivnější prokrvení podkožní vrstvy, zmírní celulitidu, urychlí spalování tuků, zpevní a vyhladí pokožku. Pro rychlejší a ještě víc účinnější nástup doporučujeme tělo předehřát. Formou solária v našem centru (stačí 9 min) nebo 10 min u nás na stacionárním kole, stepru či běhacím pásu. Vše Vám vysvětlí obsluha stroje. Cvičení trvá pouze 30 minut, ale je to dostačující. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20 – 30 minutách. Ve VACU BODY SPACE se tato doba zkrátí až o třetinu. Dodržujte pravidelný pitný režim – cca 3 litry tekutin za den. 
Vzorec (hmotnost : 8) x 0,3 = ? litru
- správný stravováním
- dodržovat jídelníček - pravidelnost stravy a složení stravy v daných částech dne
- pravidelné cvičení
 
Jak často chodit cvičit do VACU BODY SPACE a jaké jsou výsledky? 
Nejefektivnější je šestitýdenní kůra – 20 aplikací 3× týdně, kde jsou výsledky v rozmezí 1–2 konfekčních velikostí. Důležité ovšem je nejen pravidelně docházet na kůru, ale také úprava jídelníčku a další pohybové aktivity.
 
Víte to?
U žen se depotní tuk nachází na podbřišku, hýždích a stehnech. Tento depotní tuk tělo velmi špatně prokrvuje. Jestliže žena nyní trénuje v aerobní oblasti zvyšuje se objem krve v silně pracujících svalech např. hýždích a stehen. Zvýšením objemu krve ve svalu jsou přiškrcovány kapiláry, které zásobují tukovou tkáň krví. Toto může každý zjistit sám např. když žena zrovna přijde z aerobiku a položí si ruku na stehno, tak zjistí, že tato hlavní partie je zpravidla podstatně chladnější, než např. záda a prsa. Jenže tělo se snaží od určitého výkonu spalovat tuky jako zdroj energie, spaluje nejdříve zásoby tuku, které jsou pro tělo snadno využitelné, hlavně na prsou, protože prsa jsou díky své žlázové tkáni nejlépe prokrvenou tukovou tkání. Výsledkem je, že žena sportuje, aby si pozitivně upravila svou postavu, ale hubne především na ňadrech, pažích, ramenech a obličeji, přičemž tuk na spodních částech těla zůstává. A proto podtlak který využívá VACU BODY SPACE prokrví zejména tyto problematické partie, tím je zahřeje a donutí tělo brát energii z tuku uloženého právě z těchto partií.
 
 
 

Jsme na Facebooku

 

 

Otevírací doba

Provozní doba: LETNÍ PROVOZNÍ DOBA:

pondělí - čtvrtek  
08:00 - 12:00
16:00 - 20:00

 pátek
08:00 - 12:00
odpoledne zavřeno

Sobota
zavřeno

Neděle    
16:00 - 20:00

Bohužel Vás úterý od 10 - 11 hod neobsloužíme osobně ani telefonicky z důvodu vedení lekce PILATES. A také mimo provozní dobu.
Děkuji za pochopení

Kontakty

777 119 590

Telefonní hovory
přijímáme v době
provozní. Děkujeme
za pochopení.
 
aerofit@seznam.cz
 
 

Mapa

Nová adresa

Modlanská 1903
Teplice - Trnovany


Zvětšit mapu