Get Adobe Flash player

Masáže

V našem centru AEROFIT Vám nybízíme tyto druhy masáží:

 
1.) Thajská masáž
Thajské masáže se věnují celému tělu. Jejich snahou je přinést fyzické, ale také psychické uvolnění, regeneraci těla i ducha. Vychází z prastaré léčebné nauky o drahách a toku energie v těle, jejíž správná funkce přináší tělu rovnováhu. Protlačováním a protahováním vybraných energetických drah a center, tlakových akupresurních bodů, se docílí odstranění blokád, uvolnění kloubů, šlach, vazů a svalů. Thajské masáže ulevují od bolesti zad a svalstva, příznivě ovlivňují chronické bolesti pohybového aparátu a slouží také jako terapie k potlačení účinků dlouhodobého stresu na náš organismus. Mohou být využívány jako rehabilitace nebo jako účinný prostředek ke snížení bolestí z fyzické zátěže. Tato masáž se provádí na zemi v oblečení. Proto je nutné k této masáži přinést si pohodlné pružné sportovní oblečení bez zipů a knoflíků.
 
Masáž pomáhá:
uvolňovat toxiny z kloubů, svalů a tkání
zvyšuje schopnost přijímání živin
uvolňuje energetické blokády
zvyšuje cirkulaci krve a lymfy
Uvolňuje:
od bolestí svalů, kloubů a páteře
zlepšuje vylučování odpadů z těla,
posiluje nervový systém
ulehčuje relaxaci a regeneraci
zvyšuje flexibilitu těla
Kromě toho, že se po masáži člověk cítí jako znovuzrozený, organismus v takovéto hloubkové relaxaci nastartuje obnovující procesy a dochází k samovolnému uzdravování.
 
2.) Havajská masáž
Tato tradiční masáž pocházející z Havajských ostrovů je založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak dobře jako zatuhlé svaly.
Pozitivní účinky masáže:
• stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
• hluboce relaxuje a harmonizuje
• odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí
• uvolňuje kloubní spojení
• pomáhá detoxikaci organismu
 
3.) Indická masáž hlavy
Tato masáž je zklidňující a relaxační. Velmi účinně působí proti stresu, s kterým se dnes neustále setkáváme. Jedná se o jemné ošetření ramen, horní části paží, šíje, hlavy a obličeje, tedy na důležitých energetických centrech. Dokonale prokrví pokožku, uvolní svaly, odstraňuje stres, bolesti hlavy, očí, napětí v ramenou a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově harmonizuje organizmus.
 
4.) Klasická masáž
Je nejznámějším druhem masáže. Je velmi vhodná u bolestivých stavů, kde napomáhá uvolnění spazmat a bloků vzniklých v důsledku různých úrazů a přetěžování organizmu. Prokrvuje a uvolňuje ztuhlé svalstvo, které vzniká v důsledku našeho nesprávného pracovního návyku, a to zejména strnulosti při práci v kancelářích u počítače nebo při práci ve stoje -dlouhodobě nepřiměřený pohyb.
 
5.) Masáž lávovými kameny
nebo "Magic hot stones" je terapie už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aroma terapie umocňuje pocit klidu a pohody.
 
Účinky masáže:
stimuluje krevní oběh a lymfaticky systém
hluboce relaxuje a harmonizuje
postupně prohřívá celé tělo
pomáhá detoxikaci organismu
vyrovnává energii v těle
 
Lávové kameny působí povzbuzujícím účinkem, vyrovnávají a uklidňují nervový vegetativní systém. Pomocí lávových kamenů jsou svaly dokonale hloubkově uvolněny a je urychlena látková výměna. Je aktivně podporováno také prokrvení kapilár. Lávové kameny jsou velmi oblíbené v kombinaci s aroma masáží. Při hloubkovém uvolnění dojde k posílení duševní harmonie, rovnováhy těla a duše.
 
6.) Reflexní masáž plosky nohou
je velmi příjemná a uvolňující masáž, která slouží především k uvolnění drah a nastartování orgánů. Je prováděna na chodidle a nártu nohou, vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo.
 
7.) masáž Reflexní lymfodrenáž
působí na lymfatický systém organismu, který je tvořen mízními cévami a uzlinami tím způsobem, že zlepšuje proudění mízy a přispívá tím ke zlepšení odvádění škodlivin a nečistot z krve. Lymfodrenáž se používá při detoxikaci organismu, zlepšování fyzické kondice organismu a používá při léčbě otoků jakéhokoliv původu. Je prováděna na nártu nohou, vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo.
 
8.) Breussova masáž
je masáž, která významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky a přináší bez rizika úlevu od bolesti zad, ústřelu apod. Jemnými hmaty se oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo. Regeneraci podporuje léčivou silou třezalkový olej, který proniká do páteře k meziobratlovým ploténkám, které nabobtnávají, a tím dochází k uvolnění nervů vycházejících odsud do celého těla.
 
9.) Dornova metoda
je efektivní terapie, při které jsou klouby a obratle uváděny do správné polohy, vyrovnává se celková statika těla. Touto metodou můžeme srovnat rozdílnou délku dolních končetin, vyrovnat rotace kyčelních kloubů, korigovat vysunuté ploténky, odstraňovat bolesti spojené s nerovnostmi páteře, mravenčení v nohou i rukou, bolesti hlavy, srovnává se i kostrč. Správné postavení pánve je nezbytně nutné k nápravě vbočených palců na nohou. Vzhledem k souvislostem mezi páteří a vnitřními orgány dochází ke zlepšení jejich funkce. Po srovnání posunutých obratlů často přejdou migrény, bolesti ramen, bolesti a brnění vystřelující do nohou i jiné potíže. Probíhá relativně šetrně, za aktivní spoluúčasti pacienta. K tomu, aby byly účinky trvalé, je nutné odstranit nesprávné pohybové návyky.
 
10.) Ajurvédská masáž zad a šíje s marmovou terapií
Marmy jsou centra s vysokou koncentrací prány, která řídí všechny fyziologické i psychické procesy v těle. Zde se usazují toxické látky, napětí a negativní pocity a odráží se jako bolesti, blokády, stresy či otoky.Spojením účinku masáže, tlaku v marmických bodech a speciálních teplých ajurvédských olejů se upravuje energetická průchodnost a tím se nastartuje samoozdravný proces v organizmu. 
 
11.) Meridiánová masáž
je jemná relaxační metoda založená na principu harmonizace toku energie v těle. Vychází z východních filosofií, vzájemné harmonie dvou pólů, jangu a jinu, jejichž vyváženost je výrazem zdraví. Z napětí mezi nimi vzniká životní síla čchi. Při omezení průtoku vzniká na překážkou nadbytek, pod ní nedostatek, obojí se může projevit bolestí, posléze poruchami zdraví. Při ošetření odstraníme blokády na energetických drahách, dáme impulz k nastartování pozitivních změn v organizmu.Celá síť drah umožňuje komunikaci a výživu mezi jednotlivými orgány, jež se navzájem ovlivňují.
Působí:
funkční poruchy pohybového aparátu, zažívacího ústrojí, látkové výměny, oběhového systému, neurologická onemocnění
bolestivé stavy hlavy, kloubů, zubů a další
 
12.) Kraniosakrální terapie
je jemná metoda obnovující vnitřní rovnováhu těla, kdy kraniosakrální rytmus těla je harmonizován energetickým dotykem terapeuta.Na úrovni kostí, vazů, svalů, kloubů a vnitřních orgánů se obnovuje rovnováha. Používá se ke hledání a následnému řešení problémů, tzn. odstraňuje příčiny nemocí.  Při léčení navozuje terapeut u klienta vnitřní klid, kdy se vědomí zastaví a v podvědomí dojde k rozhodnutí vzbudit samoléčivé síly organizmu. Pomáhá ke zmírnění bolestí páteře, kloubů, při migrénách, tinitu, fibromyalgii, potížích s čelistmi, dutinami apod.Rovněž je účinná při chronické únavě, depresích či podpoře porodu.
 
 
 
Na masáže je nutno objednat se telefonicky na čísle 777 119 590 nebo osobně na recepci v centru AEROFIT. 
Den určený pro masáže:
pondělí od 8:00 - 20:00 hod. Masíruje paní Katka, telefonní kontakt na masérku 728 958 795
Vážení klienti,
bohužel se často stává, že  se objednaný zákazník nedostaví na masáž. Tehdy dochází na mé straně k organizačním komplikacím,  finančním  ztrátám a ztrátám  mého osobního času, přípravy na ošetření či konzultaci , blokací termínu je odmítnut jiný klient. 
Jsem proto  nucena přistoupit ke storno podmínkám a dovoluji si vás upozornit, že pokud  nebude vaše objednávka nejpozději den předem do 20 hod zrušena a mnou potvrzena a vy se z jakéhokoli důvodu nedostavíte, budu účtovat polovinu ceny objednaného ošetření. 
Prosím o respektování smluvní dohody vaší objednávky. Děkuji za pochopení.

 

Jsme na Facebooku

 

 

Otevírací doba

Provozní doba:

Pondělí  - Čtvrtek
08:05 - 12:00
15:30 - 20:00

Pátek
08:05 - 12:00
15:30 - 19:30

Sobota
zavřeno

Neděle    
16:00 - 20:00

 

Kontakty

777 119 590

Telefonní hovory
přijímáme v době
provozní. Děkujeme
za pochopení.
 
aerofit@seznam.cz
 
www.aerofit.cz

Mapa

Nová adresa

Modlanská 1903
Teplice - Trnovany


Zvětšit mapu