Get Adobe Flash player

BODY BOSSU

 

lekce je typu BODY FORM, ale cvičíme s pomůckou BOSSA DYNASO, která Vám rozšíří trénink. BOSSA DYNASO má mnoha všestranné využití a proto její trénink je zábavný. Tréninky jsou kardiovaskulární (aerobní), silový – dynamický, balanční - relaxační a všechny tyto tréninky splňují jeden úkol a to ten, že posilují hluboký stabilizační systém těla a spalují tuky (jedná se o svaly, které nejsou pouhým okem viditelné, nacházejí se v hlubokých vrstvách našeho svalového korzetu a výrazně ovlivňují držení těla).

BOSSA DYNASO ovlivňuje: svalový tonus, rozvoj koordinace a rovnovážné reakce, respirační systém, svalové dysbalance.
BOSSA DYNASO zvyšuje: svalovou sílu, svalovou vytrvalost, flexibilitu.

Lekce probíhá zahřátím ve stylu jednoduchých prvků pospojované do jednoduché choreografie prokládané posilovacími bloky ve stylu intervalového tréninku. Zahřátí s posilovacími bloky trvá cca. 30 min pro dokonalé prohřátí a nastartování spalování tuků, dalších cca. 15 až 20 min se posiluje svalový tonus a 5 až 8 min relaxace. Lekce jsou vhodné pro nové i pokročilé zákazníky. Lekce jsou vhodné i pro lidi po operaci kyčlí, kolen a kotníků, neboť zde dochází ke zpevnění vazů o kolo těchto kloubů.
 
BODY BOSSU sál č. 1 - nyní není v nabídce
K2 + BOSSU sál č. 2 (K2 HIKING 30 min + BOSSU 20 min) viz. rozpis lekcí
 

 

Jsme na Facebooku

 

 

Otevírací doba

Provozní doba:
pondělí - pátek
08:15 - 12:00
15:30 - 20:00

Sobota
zavřeno

Neděle    
16:00 - 20:00

Bohužel Vás úterý a čtvrtek od 10 - 11 hod neobsloužíme osobně ani telefonicky z důvodu vedení lekce PILATES. A také mimo provozní dobu.
Děkuji za pochopení

Kontakty

777 119 590

Telefonní hovory
přijímáme v době
provozní. Děkujeme
za pochopení.
 
aerofit@seznam.cz
 
 

Mapa

Nová adresa

Modlanská 1903
Teplice - Trnovany


Zvětšit mapu