Get Adobe Flash player

Výživa

Nabízíme tyto programy:

máme pro vás novinku od r. 2021 nabízíme novou službu - měření na biofotonickém skeneru od společnosti PHARMANEX
Biofotonický skener měří vaše zdraví - jak máte silný imunitní systém. Měříme neinvazivním způsobem zrcadlí množství karotenoidů v živé tkáni - kůži. Skener využívá Ramanovu spektroskopii. Na vyšetření je nutné se telefonicky objednat na čísle 775 119 592
 
Tělesná analýza bez konzultace
je pouze měření přístroji váhaTanita, délka vyšetření cca 10 min, kdy se dovíte jak je na tom vaše tělo( podíl tuku, vody, svalové hmoty, biologický věk organizmu,... )
 
Tělesná analýza s konzultací 
Konzultace s výživovým poradcem cca. 60 min. Vyšetření obsahuje: provedení tělesné analýzy, sestavení jídelníčku, doporučení vhodné sportovní aktivity. 
 
Měsíční výživový program
3 + 1 ZDARMA – vyšetření obsahuje: 4x konzultace s výživovým poradcem + 4x provedení tělesné analýzy = sledujeme jak se Vaše tělo mění v průběhu např. 10-ti dnů na základě nového jídelníčku sestaveného poradcem, jak se hodnoty tuku, vody a svalů mění. Vždy změna jídelníčku na další týden až 12 dní, konzultace sportovních aktivit. 
Popis vyšetření:
Na základě vstupní konzultace, kde si Vás vyzpovídáme, spolu odstraníme stravovací zlozvyky, společně sestavíme stravovací plán a dostaneme Vás do formy. Rády děláme věci celistvě, proto se s Vámi budeme snažit najít to nejlepší řešení v oblasti stravování, doporučení sportovní aktivity a v neposlední řadě i odpočinku. Budeme se snažit Vás „převychovat“ ve vašich jídelních návycích tak, abyste sami věděli, co si kdy dát, aby Vaše tělo nemělo hlad a strava byla pestrá a bohatá na všechny makro-složky, které má zdravá výživa obsahovat. K tomu, abychom věděli, jaký jídelní plán klientovi nastavit a jaký může být reálný cíl našich konzultací (konečná váha, snížení tuku, růst svalstva,...) nám pomáhá vážení a měření klientů na váze Tanita.
Osobní váha s osobní analýzou Tanita je nové inovativní řešení, kdy jsou naměřené hodnoty přenášeny bezdrátovou technologií ANT+ automaticky rovnou do počítače na software GMON. Na základě odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu (metodou bioelektrické impendace = BIA) změří váha skutečné procento tělesného tuku, procento vody v těle, svalovou hmotu, BMR (bazální metabolismus = kalorie potřebné pro výměnu látek) i z něj vyplývající metabolický věk, viscerální tuk (tuk v břišní dutině), hmotnost kostí a minerálů a hodnocení somatotypu.
Váha Tanita s analyzátory tělesného tuku jsou založena na technice BIA – bezpečná a přesná metoda používaná již ve zdravotnických zařízeních. Elektrody v chodidlových senzorech vyšlou slabý signál, naprosto neškodný proud tělem – tento signál prochází svalstvem rychleji než tukem. Software zabudovaný v přístroji následně porovná naměřené hodnoty s uloženými daty (výška, váha, pohlaví) a vyhodnotí během několika vteřin.
 
Diagnostika pohybového aparátu
Vyšetření je provedeno na základě svalových testů, které vám prozradí jak máte zkrácené či oslabené svaly a na základě těchto informací Vám doporučím vhodnou sportovní aktivitu, po případně strečink svalové nerovnováhy. Délka vyšetření cca 45 min, sebou pohodlné oblečení.
 
 
Úprava stávajícího jídelníčku + konzultace 
tato konzultace spočívá v tom, že si přinesete svůj jídelníček = týdenní zápis vaší stravy. Na základě toho konzultujete s výživovým poradcem. Závěr, doporučení a popřípadě nový jídelníček vám stanový výživový poradce.
 
 
Kdy se můžete nechat vyšetřit?
Nutno objednat se osobně na recepci nebo telefonicky na čísle 777 119 590 (recepce) dle provozní doby. Poradenství o výživě a správného redukčního pohybu poskytne Miluše Sáblová, Romana Kufnerová.

Jsme na Facebooku

 

 

Otevírací doba

Provozní doba: LETNÍ PROVOZNÍ DOBA:

pondělí - čtvrtek  
08:00 - 12:00
16:00 - 20:00

 pátek
08:00 - 12:00
odpoledne zavřeno

Sobota
zavřeno

Neděle    
16:00 - 20:00

Bohužel Vás úterý od 10 - 11 hod neobsloužíme osobně ani telefonicky z důvodu vedení lekce PILATES. A také mimo provozní dobu.
Děkuji za pochopení

Kontakty

777 119 590

Telefonní hovory
přijímáme v době
provozní. Děkujeme
za pochopení.
 
aerofit@seznam.cz
 
 

Mapa

Nová adresa

Modlanská 1903
Teplice - Trnovany


Zvětšit mapu